Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-12-01 22:19:40

piki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Apel do redakcji

Bardzo ważne.

Bardzo nie podoba mi się wasza praca w ostatnich dniach (z wyjątkiem fletchera, aczkolwiek do podstron on też nie się nie zgłasza.)

Otóż mam długą listę zastrzeżeń do redaktorów.

1. Piszcie, kiedy będzie jakaś ciekawa informacja, nie czkeajcie na mój rozkaz, bo kiedy ja napisze to dopiero coś skubniecie!

2. Dłuższe newsy! Pogrzebać w necie dodawac jak najwiecej a nie dwa zdania, to nie ma sensu.

3. Obrazki!! Proszę dodawać własne, nierozciągnięte i rzadko korzystać z już wgranych! Obrazek na temat!

4. POmoc w podstornach! Musze sobie z tym sam radzić, ja obecnie zalamuje rece dlateog prawie nic nie zrobilem, bo brakuje mi waszego zaangazowania, prosze pomagac, pisac na gg lub w tym temacie!

5. POgrubianie! Wprowadziłem też nową zasadę. W newsach proszę pogrubiać nazwiska piłkarzy, nazwy klubów lub ważne zdania.

Dziękuję, porszę się stosować do zaleceń,.

Offline

 

#2 2011-12-03 07:42:20

dufusik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Apel do redakcji

Ja się zgłaszam, ale ty nie chcesz

Offline

 

#3 2011-12-03 08:36:08

piki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Apel do redakcji

bo cie znam za dobrze, odwalisz lipe, ja nie chce.

Offline

 

#4 2011-12-03 09:18:34

dufusik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Apel do redakcji

Aha, ja myślę jednak odwrotnie od ciebie. Jak chcesz to mogę odejść i nie będziesz mieć już w ogóle żadnej relacji.!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoduel.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.zseis1tazgora.pun.pl www.jandbtranss.pun.pl www.herbstazachod.pun.pl